POZNAJ SPO

Spo to archetyp mędrca

Jego źródłem potęgi jest spokój. Siłę czerpie z wnętrza. Trudno go wyprowadzić z równowagi. Sztuki walki trenuje dla samorozwoju.

Krok po kroku, bez pośpiechu. Zdaje sobie sprawę, że równowaga jest ważna, zarówno w sporcie, jak i w odżywianiu. Dlatego korzysta z produktów Sporters. Ważni są dla niego ludzie, którzy z resztą chętnie przychodzą do niego po radę.

POZNAJ ORTI

Orti to archetyp mistrza

Najważniejsze dla niego jest wygrywanie i rywalizacja. Chce zwyciężać i być za to podziwiany.

Zrobi wszystko, aby być pierwszy. Nie lubi przegrywać. Jest zdolny do rzeczy niesamowitych, jeśli na końcu czeka go “chwała”. Podziw innych to siła, która go napędza, tak samo jak produkty Sporters.

POZNAJ ERSI

Ersi to archetyp komedianta

Mistrz śmiesznych komentarzy i sytuacji. Jest geekiem, który odnalazł swoje drugie “ja” w sporcie. Kiedy jest Ersi, jest radość i uśmiech na twarzy.

Bardzo często zaskakuje, bo robi dużo rzeczy w sposób niestandardowy, jak przystało na geeka. Ma swój styl gry, który według niego jest lepszy od Lewego. Jest przekonany o tym, że osiągnie sukces – czy to na boisku, czy w gamingu. A pomaga mu w tym Sporters.

Wspieramy rozwój sportowy dzieci

SPORTERS wspiera rozwój sportowy dzieci i młodzieży oraz dorosłych. Nasze produkty to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą spróbować produktów z lepszym składem. SPORTERS  to marka koktajli proteinowych, kremów do smarowania, granoli  oraz żywności funkcjonalnej, która może mieć dobry wpływ na poprawę kondycji młodego sportowca, ale i nie tylko sportowca.

Dobra dieta, bogata w witaminy i minerały oraz odpowiednia suplementacja może być kluczem do sukcesu w osiąganiu najlepszych wyników sportowych nie zapominając przy tym o zdrowiu najmłodszych. Koktajle proteinowe, pyszne kremy proteinowe czy białkowe pancake to produkty, które mogą pomóc dzieciom i młodzieży w zaspokojeniu ich potrzeb.